Valgevene palus Venemaal lükata edasi
tähtaeg 500 miljoni dollarilise (üle 5,6 miljardi krooni) gaasiarve maksmiseks
ning nõustus maksma selle eest trahvi.
Majandusanalüütikute ja ametnike hinnangul on Miskil aga piisavalt raha energiaimpordi eest tasumiseks, vahendas ETV 24.
Valgevene delegatsioon saabus energiaminister Alexander Ozeretsi juhtimisel Moskvas asuvasse Gazpromi peakontorisse ning tegi teist päeva jätkuvatel kriisikõnelustel vastava avalduse. Gaasimonopoli esindaja kinnitas kõneluste jätkumist, kuid ei nõustunud detaile kommenteerima.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Eesti üks suuremaid kinnisvaraarendajaid Everaus Kinnisvara AS alustas 14. mail ettevõtte esimese võlakirjaemissiooni avaliku pakkumisega. Pakkumise koguväärtus on 3 miljonit eurot. Ülemärkimise korral võib emissiooni mahtu suurendada kuni 5 miljoni euroni. Ühe võlakirja nimiväärtus on 1000 eurot ja võlakirjade lunastustähtpäev on 4. juuni 2028. Võlakirjade fikseeritud intressimäär on 11% aastas ning intressimaksed on kvartaalsed. Märkimisperiood lõppeb 27. mail.