Läinud aastal lahkus ametist üle 550
politseiniku, kelle väljaõpetamine läks riigile maksma 150 miljonit krooni,
selgus Siseministeeriumi 2006. aasta majandusaruandest
Lisaks tuleb sama palju kulutada uute politseinike ettevalmistamiseks, kirjutas Eesti Ekspress. Ligi pooled lahkunud tõid põhjuseks madala palga.
2006. aastal oli politseis täidetud 84 protsenti ametikohtadest, mis on kõigi aegade madalam näit. Samuti töötas Eestis vähem politseinikke kui kunagi varem – veidi üle 3200.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Ettevõtte kasv, äristrateegia muutused ja töötajate kasvavad ootused esitavad kontorite sisustamisele aina uusi väljakutseid. Paraku ei suuda paljud ettevõtted nende muutustega sammu pidada. Sageli ei märgata, et kontor ei toeta enam seda, kuidas inimesed tegelikult töötavad. Sisekujundajad näevad seda iga päev – ruumid justkui toimivad, aga nende tegelik potentsiaal jääb kasutamata. Just selle lisaväärtuse leidmine ongi see, millega sisekujundajad ettevõtteid toetada saavad.