Seoses Pirita sillal toimuvate
remonttöödega on silla linnast väljuva sõidusuuna pool alates 24. augusti kella
19.00-st kuni 27. augusti 2007 kella 05.00-ni liikluseks suletud.
Pirita Selveri ja Regati maja vahelisel kesklinna suunalisel Pirita tee lõigul toimub liiklus kahesuunaliselt, teatas Tallinna pressiteenistus.
Pirita teel linnast väljuval sõidusuunal paiknev Rummu autobussipeatus tehakse peatuse vastas asuval sõidusuundade eraldusribal ning Merivälja teel Regati maja ees kesklinna sõidusuunal paiknev Pirita autobussipeatus tehakse umbes 100 meetrit enne peatust Merivälja teel.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.