• 04.09.07, 10:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Männiku teel jääb sae ette sadakond elujõus pärnapuud

Männiku tee neljarealiseks ehitamisel läheb sae alla sadakond pärnapuud. Mõnigi sealkandi elanik arvab, et puude säästmiseks võiks laiast tänavast loobuda – sõidetagu Vabaduse puiesteel.
Tallinnas Nõmmel Vabaduse puiestee ja Valdeku tänava vaheline kitsas Männiku tee lõik suleti nädalapäevad tagasi, et tänav remontida ja laiendada, kirjutas SLÕhtuleht. Elanikud väidavad, et nüüd jäävad mõlemal pool teed asuvate eramajade õuetarad otse tänava serva ja koduhoovist tuleb lausa sõiduteele astuda.
Ka saetavat maha seni kahel pool asfaltteed olnud ja just viimastel aastatel vohama hakanud pärnad. Vaidlusalused pärnad on istutatud ilmselt 20–30 aastat tagasi.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele