Lenta.ru vahendas, et Venemaa president Vladimir Putin lubas täna Lääne investeeringuid piirata, kuna riigi majandus peab olema isamaaline.
Riiklik uudisteagentuur RIA Novosti teatas, et president Putini sõnul on Ameerika Ühendriigid juba säärase seaduse vastu võtnud ja teatud Euroopa maades töötatakse analoogseid seadusi välja.
Putin ütles ka seda, et ajal, mil venelased ise ei saanud veel piiri taha investeerida, sundisid Euroopa Liit ja Ameerika Ühendriigid Venemaad oma turgu välismaalastele avama. Kui Venemaa sai juba teiste maade majandusse investeerida, hakkasid nad oma turgu venelaste eest kaitsma.
Rida Vene ettevõtteid, näiteks Gazprom, tahab saada ligipääsu Euroopa lõpptarbijatele. Takistuseks on kohalike võimude vastuseis, kes kardavad Vene energiaressurssidest sõltuvusse sattuda.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Enimloetud

1
Analüüsid
  • 05.06.26, 06:30
Nuta või naera - uue korteri ostja muutub järjest vanemaks. Miks küll? Olukorra anatoomia ja 7 tegurit
Eduvõtmed on olemas, haara kinni! Lisaks: millised pealinna arendajad müüsid mais kõige enam uusi kortereid?
2
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
3
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
4
Uudised
  • 18.06.26, 07:15
Üürituru ekspert näitab millises pealinna piirkonnas millist üüri küsida
5
Uudised
  • 12.06.26, 09:33
Balti Vara ja Tatoli omanikud ehitavad Tartu ringristmiku äärde uue ärikompleksi
“Hetkel tegeleme detailplaneeringu muutmise protsessiga”
6
Saated
  • 19.06.26, 06:15
Eluasemeturule tuleb pindu juurde. Risto Vähi: suvila tähendus on muutunud
Eluasemeturu hoonefond paisub. Tervikturg elavneb, ent unustage laialdane hinnatõus, pigem ees paistab tühjade majade fenomen.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele