Viljandis Paalalinnas asuvas kortermajas
elav Brigitte Helm avastas, et põranda ja siseseina vahelt ronivad tasapisi
tuppa lopsakad taimed.
Brigitte Helm on kahekorruselise maja esimesel korrusel elanud 1999. aastast, aga enne tänavust kevadet polnud loodus talle tuppa pressinud, kirjutas Sakala.
Tänavu kevadel leidis perenaine oma korralikult remonditud keskküttega korteri kööginurgast tuppa piiluvad rohelised võrsed, ta tõmbas need välja, kuid sellega lugu ei lõppenud.
Pärast peaaegu kuu väldanud eemalolekut möödunud nädala lõpul korterisse naasnud perenaine märkas kohe uksest sisse astudes uusi võrseid. Köögis oli ronitaim pikkust kogunud juba tublisti üle meetri.
"Küllap kukkusid kunagi ehituse ajal põranda alla mõned seemned. Tahaksin huvi pärast näha, kui suureks need sirguda võivad," rääkis Helm, kes eksperimendi mõttes on hakanud vääte kastma.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Kinnisvara omaniku peamine eesmärk on saavutada oma varalt maksimaalne tulu. Selleks, et vara säilitaks oma väärtuse ja toimiks tõhusalt aastaid, on vajalik selle regulaarne ja professionaalne korrashoid. Kinnisvara korrashoiuga tegelevad mitmesuguse pädevusega spetsialistid, sealhulgas haldus-, hooldus-, maakler-, õigus- ja remonditeenuste pakkujad. Millised on aga kinnisvaraga tehtavad suurimad vead ning kuidas neid vältida?