Põhja politseiprefekt Raivo Küüti sõnul on
Kristiine Prisma ja teiste kaupluste eksimused ning järgnenud sanktsioonid
alkoholiga kauplejaid kindlasti distsiplineerinud.
Tallinna linnavolikogule õiguskorrast ülevaate andnud Küüt leidis, et kuritegevus on linnas vähenenud, millele aitab kaasa ka alkoholivastase selgitustöö tegemine, teatas linna pressiteenistus.
Küüti antud ülevaatest selgus, et röövimiste avastamine on üha tulemuslikum ning ka kuritegude arv selles vallas väheneb. Suurima tähelepanu all on liiklusjärelevalve, milles loodab politsei positiivseid tulemusi saavutada koostöös liiklejatega.
Tõhustunud on politsei tegevus narkokuritegevuse vastu, mille tulemusel on tabatud ning vastutusele võetud hulk narkootikumide vahendajaid. Samas märkis Küüt, et kohalik omavalitsus saab enam panustada ennetustöösse.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Eesti üks suuremaid kinnisvaraarendajaid Everaus Kinnisvara AS alustas 14. mail ettevõtte esimese võlakirjaemissiooni avaliku pakkumisega. Pakkumise koguväärtus on 3 miljonit eurot. Ülemärkimise korral võib emissiooni mahtu suurendada kuni 5 miljoni euroni. Ühe võlakirja nimiväärtus on 1000 eurot ja võlakirjade lunastustähtpäev on 4. juuni 2028. Võlakirjade fikseeritud intressimäär on 11% aastas ning intressimaksed on kvartaalsed. Märkimisperiood lõppeb 27. mail.