• 21.10.07, 14:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nord Stream jätab Eesti rahule

Läänemere alla gaasitoru kavandav Šveitsi firma Nord Stream teatas reedel tehtud avalduses, et ei püüa Eestit panna torujuhtme osas oma meelt muutma.
Firma kritiseeris Eesti käitumist uurimisloa taotluse tagasilükkamisel, pidades seda põhjendamatuks, kuid teatas ühtlasi, et ei kavatse minna ka kohtust õigust nõudma.
Kesk- ja Lääne-Euroopa riikide energiatarnekindlust ei saa teha sõltuvaks pikaldaste juriidiliste protseduuride tulemustest. Seetõttu jätkab Nord Stream algselt kavandatud trassi elluviimist. Seda konstruktiivses töösuhtes kõigi Läänemere äärsete riikidega, et leida lahendused nii keskkonnaprobleemidele kui Euroopa varustuskindluse tagamiseks, seisab avalduses firma kodulehel.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.05.25, 11:31
Sisekujundaja soovitab: mida kontori sisutamisel kindlasti arvesse võtta?
Ettevõtte kasv, äristrateegia muutused ja töötajate kasvavad ootused esitavad kontorite sisustamisele aina uusi väljakutseid. Paraku ei suuda paljud ettevõtted nende muutustega sammu pidada. Sageli ei märgata, et kontor ei toeta enam seda, kuidas inimesed tegelikult töötavad. Sisekujundajad näevad seda iga päev – ruumid justkui toimivad, aga nende tegelik potentsiaal jääb kasutamata. Just selle lisaväärtuse leidmine ongi see, millega sisekujundajad ettevõtteid toetada saavad.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele