• 29.10.07, 11:06
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sampo aitab Järvingul korterioptsioone müüa

Kinnisvarafirma Süda Maja sõlmis Sampo Pangaga kokkuleppe, millega pank finantseerib klientide korterioptsioonide sissemakse ning pakub laenu korteri väljaostmiseks.
Süda Maja suuromanik on ärimees Andres Järving.
"Uut kodu soovivad kliendid pole kinnisvaraturult kuhugi kadunud, küll aga vajatakse paindlikke tooteid, mis vastaks turu hetkeseisule. Sampo Pank on korterioptsioonile kiiresti reageerinud ning pakub eluasemelaenu klientidele korterioptsioonide finantseerimiseks," kommenteeris ASi Süda Maja juhataja Veiko Murruste.
"Finantseerime korterioptsiooni sissemakse ning pakume laenu korteri väljaostmiseks," selgitas Sampo Panga eraisikute finantseerimise osakonna juhataja Aire Mäe. Ta lisas, et optsioonilepingu sissemakse on 10% ning seda võib soovi korral asendada tagatise või käendusega.

Artikkel jätkub pärast reklaami

"Pakkumise raames saab korteri välja osta enda jaoks parimal ajal 3aastase lepinguperioodi jooksul ning tal on piisavalt aega, et korraldada ostu finantseerimine. Kogu lepinguperioodi jooksul kehtib korterile ehitusgarantii ning juhul, kui klient ei soovi korterit välja osta, võib ta optsiooni vabalt võõrandada," rääkis Murruste.
Optsiooniperiood on 3 aastat ning intress 3% aastas. Tänaseks on esimene optsioonileping sõlmitud ning mitu korterit broneeritud. Praegu pakub Süda Maja korterioptsiooni Jõepargi elamu korteritele.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 15:00
Millerhawk vähendas hoone süsiniku jalajälge kolmandiku võrra – ilma lisakuluta
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.

Hetkel kuum

Senisest veelgi rohkem betooni, terast, klaasi ja klantsi ei muuda pilti paremaks. Vaja on tundlikumat kvaliteeti ja avatumat vaadet.
Suur lugu
  • 27.06.25, 06:30
Kinnitage turvarihmad - Eesti kinnisvaraarendus hakkab nihestuma
See teema puudutab aina enam eluasemeid, nende kättesaadavust ja linnaruumi. Rida nimekaid eksperte võtab olukorra osadeks
Hans H. Luik.
Uudised
  • 27.06.25, 08:45
Esinduslik GALERII: Hans H. Luik sai Pirita arenduse valmis
Vaata, kes kõik seal olid ja mida nad tegid
US Real Estate’i Rotermanni ja Artiuse ärijuht Julius Stokas (Foto: US Ral Estate).
Uudised
  • 27.06.25, 12:12
Ärikinnisvaraturult on kadunud fikseeritud üürilepingud
https://www.kinnisvarauudised.ee/raadio/episood/arikinnisvaraturult-on-kadunud-viieks-aastaks-fikseeritud-uurilepingud
Arco Vara tipphindaja läks tööle konkurendi juurde
Uudised
  • 01.07.25, 17:02
Arco Vara tipphindaja läks tööle konkurendi juurde
Ärikvartali tööd valmivad etapiviisiliselt 2026. aasta alguseks ning täismahus suveks 2026 (Visuaal: HG Arhitektuur OÜ).
Uudised
  • 30.06.25, 13:45
EKE hakkab rajama Hipodroomile oma ärikvartalit
Ehitustöödega alustatakse kohe
Eesti Arhitektide Liidu president Aet Ader ja Reterra Estate tegevjuht Reigo Randmets (Fotod: Raul Mee ja Andras Kralla).
Uudised
  • 26.06.25, 13:00
Omavalitsustel puudub linnaruumi arendamiseks visioon
Ader: linn ei peaks andma maad ära kopikate eest
Aadressil Saha tee 18 asub Maag Foodi peakontor (Foto: Maag Foods).
Uudised
  • 30.06.25, 10:20
Colliers ja What If aitavad toidutootjal luua Loo keskust
Koplipere ärilaod valmivad septembris 2025. Foto: Millerhawk
  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 15:00
Millerhawk vähendas hoone süsiniku jalajälge kolmandiku võrra – ilma lisakuluta

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele