• 31.10.07, 10:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Männiku tee ehitus venib

Teetööd Männiku teel pidid kestma oktoobri lõpuni ja uuendatud neljarealine Männiku tee lubati avada 1. novembril. Kuigi esimene november tuli lubatud ajal, on teedeehitus kaugel valmimisest.
"Männiku tee (Vabaduse pst-Valdeku tn) rekonstrueerimistööd algasid riigihanke vaidlustuse tõttu kavandatust kuu aega hiljem ning seetõttu on põhjendatud tööde lõpetamise tähtaja pikendamine kuni 30.11.2007. a," ütles Tallinna abilinnapea Deniss Boroditš aripaev.ee-le ehituse venimist kommenteerides.
Käesolevaks ajaks on teostatud veevarustuse ja kanalisatsiooni ning gaasitrassi ehitustööd. Hetkel teostatakse elektri- ja side majaühendusi. Alates 05.11.2007. a on kavas alustada sõidutee asfalteerimistöödega. Soodsate ilmastikuolude korral on võimalik asfalteerimistööd lõpetada novembrikuu lõpuks ning Männiku tee liikluseks avada 01.12.2007. a.
Männiku tee rekonstrueerimise projekti koostas AS K-Projekt, ehitab AS Teede REV-2. Rekonstrueerimistööde käigus ehitatakse välja 2+2 sõidurada, autotee serva rajatakse kergliiklusteed, vahetatakse välja amortiseerunud tehnovõrgud ning uuendatakse tänavavalgustus ja sademevete kanalisatsioon. Tööde kogumaksumus on 78,7 miljonit krooni.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 11:15
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.

Hetkel kuum

Pikk tee linna tagant ja linna taha võib võtta tööpäevast arvestatava osa. Raha kulub vilinal.
Uudised
  • 18.11.25, 13:00
Kinnisvaraarendus hakkabki nihestuma: juba tegi arendaja linnale ettepaneku
Lumi langeb uusarendustega seotud lootustele ja eluasemeturg kipub aina enam võrdsustuma järelturuga.
Uudised
  • 17.11.25, 12:01
Eluasemeturg ongi muutunud. Teateid “tõehetk uusarenduste turul” tuleb veel. Kontrolli turvarihmu
Eluasemeturg siseneb peatselt uude aastasse: siin on vürtsikaid ja valusaid väljakutseid, ent arendajatele paistab ka üks päästev võti
Keda peetakse kõige mainekamaks arendajaks? Vaata, siin on pingerida!
Uudised
  • 20.11.25, 10:15
Keda peetakse kõige mainekamaks arendajaks? Vaata, siin on pingerida!
Turuosaline, hoia silmad lahti ja pane tähele!
Riigi Kinnisvara AS-i juhatuse esimees Tarmo Leppoja trimmib ettevõtet järjest edasi.
TOP
  • 21.11.25, 06:30
Kinnisvarafirmade TOPi üks mastaapsemaid suurendab tõhusust ja häälestab haldust
Hepsor kavandab Paeväljale tervet kvartalit, kuhu lisaks elumajadele tulevad ka äripinnad.
Uudised
  • 14.11.25, 10:02
Galerii: Hepsor rajab ajaloolisele lennuväljale korterelamud
Viru Keskus AS-i juhatuse liige Gertti Kogermann ja Mainor Ülemiste AS nõukogu liige Guido Pärnits.
Uudised
  • 19.11.25, 12:52
Kinnisvarafirmade TOPi võitjad hindavad kogukonda ja laia linnavisiooni. Neil on prognoos!
Vaata põnevaid kogemusi koostööst Tallinna linnaga
Kinnisvara on ikka olnud üks toekamaid varaklasse.
TOP
  • 06.11.25, 13:57
Kinnisvarafirmade TOP: esikolmikus käib titaanide heitlus
Kinnisvarafirmad trimmisid end tõhusamaks - turu jõujooned muutuvad. Vaata, kes kellele järgneb ja kuidas igaühel läinud on!
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?
  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 11:15
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele