AS Oma Ehitaja tegevdirektor Kaido Fridolin ei saadaks Eesti ehitajaid 220 Eesti kooni eest tunnis Taani tööle.
„Selline tunnitasu on võrdväärne Eestis teenitavaga. Pluss teises riigis tekib lisakulusid nagu elamine ja sõitmine. Täna on Eestis piisavalt tööd ning mina ei saadaks iga hinna eest oma mehi ära. Hetkel on oluline oma ehitused heade Eesti ehitajatega komplekteerida,“ rääkis Fridolin.
Täna kirjutas Taani uudistekanal TV2, et eestlased ehitavad Kopenhaagenis odavaid üürikortereid 105 Taani krooni (220 Eesti krooni) eest tunnis.
TV2 kirjutab, et ehitusprojekt on Taani Kaubandusliiduga kooskõlastamata ning ehitus käib ilma ametliku kokkuleppeta.
“Meid ärritab ning me oleme üllatunud, et eesti töölised on hetkel Kopenhaagenis,” ütles Taani Kaubandusliidu esindaja Palle Bisgaard.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
Tallinna kesklinnas asuv endine kohtuhoone aadressil Liivalaia tn 24 on jõudnud turule ning Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) on otsimas sellele uut omanikku.

Viimased uudised

Saated
  • 13.08.26, 15:27
Hüürusse kerkiva tehisaru tehase tegijad lubavad tuua Eesti majandusse miljoneid
Uudised
  • 13.08.26, 13:27
Risto Abel pani Restate´i tegevjuhi ameti maha
Uudised
  • 13.08.26, 11:00
2 Galeriid: Reterra võttis 13-miljoniliselt tennisekeskuselt sarikapärja alla
Vaata, kes kohal olid ja mida nad tegid ning milline hakkab kompleks välja nägema!
Uudised
  • 13.08.26, 10:33
Galerii: Kapitel sai ehitusloa Tallinna esimesele aastaringsele väliujulale
Uudised
  • 13.08.26, 06:45
Arthur Taavet: 40-aastasele võiks laenu anda 30 aastaks ja 20-aastasele 50 aastaks
Ei ole mingit arusaadavat põhjust, miks peaks 20-, 30- ja 40-aastane inimene saama kodulaenu võrdselt kuni 30 aastaks
Uudised
  • 13.08.26, 06:15
Ostja ei kauple sageli mitte hinna, vaid riski pärast
Ostja otsust mõjutavad 4 tõsist riski
Uudised
  • 12.08.26, 15:15
Korteriühistud soovivad üürisuhetes suuremat otsustusõigust
Uudised
  • 12.08.26, 11:27
Ärikinnisvara väärtuse määravad nüüd 4 tegurit
Uuri näiteid edukatest tehingutest, mis näitavad, kus raha tegelikult liigub!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele