Skanska EMV uue ehitusdirektori ja juhatuse
liikmena asub detsembri alguses tööle endine ehitusettevõtete liidu juht Tarmo
Lige.
Tarmo Ligel on pikaajaline juhtimiskogemus, samuti ehitusvaldkonnas. Eesti Ehitusettevõtete Liidu tegevdirektori töötas mees kolm aastat, teatas Skanska.
Kärdlas 1962. aastal sündinud Tarmo Lige on õppinud Kärdla Keskkoolis ning lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ehituse ökonoomika ja juhtimise eriala. Lige on abielus ja tal on kolm last.
Alates oktoobrist on nimetatud Skanska EMV peadirektori ajutiseks kohusetäitjaks Tuomas Särkilahti, kelle volitused kestavad kuni uue peadirektori ametisse määramiseni. Skanska loodab uue peadirektori ametisse määrata juba sel aastal.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Skanska EMV AS on Skanska Oy tütarfirma, mille tööpiirkond on Eesti. Alates 2000. aastast Skanska kontserni kuuluv Skanska EMV on üks suurimaid Eesti ehitusettevõtteid. Firma 2006. aasta käive oli u 120 miljonit eurot ja siin töötab ligi 400 inimest.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.