Reedel avatav Vaala Keskus sai
täna linnavalitsuselt loa ehitiste ja rajatiste kasutamiseks,
kaubanduskeskuses avab uksed esimene Rakvere hamburgerimüüja.
Tegemist on kõigi aegade suurima erainvestori panusega Rakvere avalikku linnaruumi, teatas Rakvere linnavalitsus. Tasuta linnale üle antavate teede, valgustite, vee- ja kanalisatsioonitrasside ning kaabelliinide kogumaksumus on hinnanguliselt umbes 3,6–4 miljonit krooni.
Tähelepanuväärseks peetakse uue kaubanduskeskuse juures sedagi, et esmakordselt ajaloos jõuab Rakverre hamburgerikett - Vaala Keskuses avab uksed Hesburgeri restoran.
Tavakülastajaid ootab ostukeskus alates laupäevast.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.