Cybersecurity.ru vahendas Juniper Researchi
prognoosi, mille kohaselt ulatub täiskasvanutele pakutavate mobiiliteenuste
kasum 2010. aastal 3,5 miljardi dollarini.
Analüütikud märkisid, et eelkõige toodavad kasumit mobiilivideo, 3G, videosuhtlus ning teised lairibatehnoloogiad.
Põhja-Ameerikas on nende teenuste pakkumist seadusandlikult kitsendatud ja täna pole turg ära kasutanud isegi olemasolevat potentsiaali. Ka Hiinas ja Lõuna-Koreas pole täiskasvanutele pakutavate teenuste kasvu näha, kuna riik piirab seda. Euroopast seevastu, eriti Ida-Euroopast, on oodata märkimisväärset tulu.
Tänavu annavad täiskasvanute mobiiliteenused Euroopas 775 miljonit dollarit kasumit. 2012. aastaks kasvab see number 1,5 miljardi dollarini.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.