K-Arvutisalongi juhatuse liige Henri Ploom
ütles aripaev.ee-le, et kui ükski suurem tootmiskompleks maha ei põle, siis
elektroonika hinnad enam ei tõuse.
„Sellel hooajal ehk viimasel poolaastal on hinnad märgatavalt langenud,“ märkis Ploom. „Sülearvutid maksvad esmakordselt alla 8000 krooni,“ ütles ta.
„Digipeegelkaamerad ehk poolprofi kaamerad on samuti märgatavalt odavnenud,“ rääkis Ploom. Tootmismahtude suurenemine on võimaldanud hinnalangust. „Sellest sügisest maksavad LCD-televiisorid alla 10 000 krooni,“ ütles Henri Ploom.
Ploom arvas, et kui ükski suurem tootmiskompleks maha ei põle, siis elektroonika hinnad ei tõuse. „Mingi aja jooksul võivad hinnad veel langeda, võimalik, et peale jõule,“ lisas ta.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Kinnisvara omaniku peamine eesmärk on saavutada oma varalt maksimaalne tulu. Selleks, et vara säilitaks oma väärtuse ja toimiks tõhusalt aastaid, on vajalik selle regulaarne ja professionaalne korrashoid. Kinnisvara korrashoiuga tegelevad mitmesuguse pädevusega spetsialistid, sealhulgas haldus-, hooldus-, maakler-, õigus- ja remonditeenuste pakkujad. Millised on aga kinnisvaraga tehtavad suurimad vead ning kuidas neid vältida?