• 11.01.08, 12:51
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Stockholmi tuleb üle 30 pilvelõhkuja

Stockholm ei ole mingi muuseum ning linna ehitusplaanides on täna üle 30 uue pilvelõhkuja ehitamine, kirjutab Rootsi päevalehes Svenska Dagbladet Stockholmi linnaehitus- ja transpordinõunik Mikael Söderlund.
Aastaid kestnud stagnatsiooni järel on jälle käimas aktiivne laienemine ja ehitustegevus – rajamisel on uued linnaosad ning üle hulga aja julgetakse jälle planeerida hooneid, mis silma torkavad, kirjutab Söderlund.
Lähiaja plaanides on 34 pilvelõhkujat, mis hakkavad ilmestama Stockholmi sissesõidukohti ning loovad uutes rajoonides põneva uue linnamiljöö.
Kunagi varem pole Stockholmi korraga nii palju kõrghooneid planeeritud. Kuid linna elanikkond kasvab ning senise hajusa planeerimise asemel on tihedamal asustusel mitmeid olulisi eeliseid alates hõlpsamast transpordikorraldusest energia kokkuhoiuni, kirjutab Södelund.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.08.25, 13:37
Tartu südalinnas ootab investorit ainulaadne võimalus soetada korter uusarenduses
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele