Põhjamaade aktsiad on taas analüütikute
tähelepanu all. Soovitused muutuvad, aktsiad liiguvad.
TeliaSonera aktsia hind tõusis 2,7 protsenti, 57 Rootsi kroonile. Credit Suisse tõstis aktsale antud soovitust. Varem suhtuti aktsiasse neutraalselt, nüüd oodatakse aktsiast turutootlusest paremat tootlust.
Maailma suurima laevastiku omaniku A.P. Moeller-Maerski aktsia hind tõusis neli protsenti, 49400 Taani kroonile. ING analüütikud, kes varem soovitasid aktsiat müüa, soovitavad nüüd seda hoida, kuna konteineriveo hinnad tõusevad igal peamisel kaubateel.
Hennes Mauritz jäi ette Morgan Stanley analüütikutele, kes ootasid aktsialt üle turutootluse liikumist, nüüd aga alla turutootluse tõusu. Aktsia hind langes 2,8 protsenti, 335 Rootsi kroonile.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Varem neutraalselt Tele2 aktsiasse suhtunud UBSi analüütikud andsid aktsiale ostusoovituse. Mure Rootsi ja Venemaa kasumimarginaalide üle on liigne, aktsia valuatsioon aga on atraktiivne.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.