• 07.02.08, 17:20
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Bestok: Balti Jaama ostukeskuse hinda alandada plaanis pole

Bestok Kinnisvara, kes tegeleb Balti Jaama kaubanduskeskuse müügiga ütles aripaev.ee-le, et keskus on müügis juba aasta ja hinda alandada neil plaanis pole.
"Jah, saab küll aasta täis selle kuulutuse panemisest,“ ütles Bestok Kinnisvara arendusjuht Rein Riisalu, kes lisas, et praegu neil küll 7miljonilist pakkumise hinda alandada plaanis pole.
Küsimust, kas hinda võidakse praegusel ajal pidada liiga kõrgeks, Bestok Kinnisvara maakler kommenteerima ei soostunud. Arendusdirektor ütles, et huvilisi selle aasta jooksul olnud on, aga mõnele on tehingu tegemisel takistuseks saanud äriplaan, teisele hind.
Riisalu sõnul hoone muinsuskaitse alla ei kuulu, küll aga on ostukeskuse katus, linnalähedaste rongide paviljoni katus ja hoone aknad arhitektuurilise väärtusega.

Artikkel jätkub pärast reklaami

KV.EEs on kuulutus, mille kohaselt müüakse Tallinna kesklinnas Balti Jaamas 70 miljoni Eesti krooniga tegutsevat kaubanduskeskust, mille soetamine on võimalik teenida tasa 11-12 aastaga.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 11:15
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele