Riia lennujaama teise terminali
tualettruumist leiti valvetajäetud kohver, mis külvas paanikat, vahendas
BizNews.lv.
Tundub, et viimasel ajal on inimesed muutunud oma asjade suhtes aina ükskõiksemaks. Pea iga nädal võib uudisteveergudelt leida mõne hüljatud koti potentsiaalse pommiga.
Täna hommikul kell 10.30 paiku teatas reisija Riia lennujaama turvateenistusele, et lennujaama 2 terminali tualettruumis asuvast valveta jäetud kotist. Veerand tundi hiljem leidis lennujaama turvateenistus eufooriat tekitanud koti. 2 terminalist evakueeriti reisijad 3ndasse terminali ning piiripunktid suleti.
Kohale tulnud eriteenistusel tuli õnneks taaskord tõdeda, et kahtlases kohvris ohtliku lõhkekeha ei olnud.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Praeguseks kulgeb lennujaama töö ilma igasuguste tõrgeteta.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.