• 29.02.08, 16:07
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rõõmus: 30 aasta pärast on tuumajaamad relikt

Tallinna Lauluväljaku juht Riho Rõõmus kommenteeris tuumajaama ehitamise plaane, et iga uue tehnoloogiaga kasvab risk, kuid teaduse areng maandab riske.
"Arvan, et see on mõistlik," vastas Rõõmus aripaev.ee päevaküsimusele „Kas Eestisse tuleks tuumajaam ehitada?”.
"Teadus areneb ning 30 aasta pärast on tuumajaamad relikt," ütles ta. "Iga uue tehnoloogiaga kasvab risk, kuid teaduse areng maandab riske. Ka laps ei õpi kõndima kui kukkuda ei lase," rääkis Rõõmus.
"Tuumajaama ehitamine oleks efektiivne lahendus, kuna annab Eestile energeetilise ja poliitilise sõltumatuse," sõnas ta.

Artikkel jätkub pärast reklaami

"Ka mina julgeks tuumajaama kõrval elada. Kui teadus ei mõtle efektiivsemat lahendust välja, siis olen pigem selle poolt," märkis Rõõmus.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.11.25, 12:02
Fahle linnaku kolm uut hoonet näitavad, kuhu liigub Eesti ärikinnisvara
Eesti ärikinnisvara ei tähenda enam ainult ruutmeetreid. Edu määravad kvaliteet, paindlikkus ja ruum, mis toetab inimeste töö- ja loomevõimet. Neutra Capitali nõukogu liige Kenneth Karpov kirjutab, kuidas just sellist ruumikogemust kannavad kolm uut hoonet Fahle linnakus: Katel, Vasepada ja Portaal.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele