Venemaa õiguskaitseorganite eest ennast
Londonis varjav suurärimees Boriss Berezovski kummutas Venemaa prokuratuuri
uurimiskomisjoni Dmitri Dovgi väite nagu oleks ta seotud
Putinit kritiseerinud tapetud ajakirjaniku Anna Politkovskaja mõrvaga.
Suurärimehe Boriss Berezovski seotust ajakirjanik Anna Politkovskaja mõrvaga väitis praeguseks ametist tagandatud Venemaa prokuratuuri uurimiskomitee juht Dmitri Dovgi, vahendas Newsru.com.
Uurimiskomisjoni juhi sõnul tellisid ajakirjaniku mõrva just eksiilis viibiv suurärimees ja Tšetseenia separalistliku organisatsiooni liider Hošh-Ahmed Nuhhajev.
Berezovski kinnitas raadiole Eho Moskvõi antud intervjuus, et Dovgi süüditused on absurdsed. „See on järjekordne katse viia jäljed tegelikult tellijalt kõrvale,“ sõnas mees.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kriitiliselt Venemaa president Vladimir Putini tegemisi ja poliitikat kajastanud ajakirjanik Anna Politkovskaja mõrvati 2006. aasta 7. oktoobril. Siinkohal tuleks ära märkida, et Venemaa presidendi sünnipäev on vaid päev varem.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Tallinna kesklinnas asuv endine kohtuhoone aadressil Liivalaia tn 24 on jõudnud turule ning Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) on otsimas sellele uut omanikku.
Hetkel kuum
Ärilinnaku rekonstrueeritava M-hoone arhitektuurse lahenduse autorid on Kadarik Tüür Arhitektid ja Salto Arhitektid koostöös VÄLI Arhitektidega
Ülevaatlikust tabelist selguvad kõnekad pingeread. Lisaks vaata, kelle juurde töötajad läksid ja kelle juurest lahkusid