Kohus kuulutas välja Sedini firma pankroti

Pärnu maakohus kuulutas täna välja Pjotr
Sedini firma Baltic Panel Groupi pankroti.

Rapla kohtumaja istungisekretär Elen Kalm ütles aripaev.ee-le, et tänane kohtuistung Baltic Panel Groupi pankroti asjas lõppes pankroti väljakuulutamisega. "Võlausaldajate üldkoosolek toimub 29. mail kell 15," lisas Kalm.

Pärnu maakohus algatas Baltic Panel Groupi pankrotimenetluse 29. aprillil ja määras firma ajutiseks pankrotihalduriks Andres Hermeti.

Tänase hommikuse seisuga võlgnes Baltic Panel Group 1,8 miljonit krooni makse. Krediidiinfo andmetel oli Baltic Panel Group kuni 5000 krooni võlgu ka liisingu eest.

Baltic Panel Group toodab spooni, vineeri ja mitmesuguseid mööblitööstuses kasutatavaid plaate ning tahvleid. 60 miljoni kroonise osakapitaliga Baltic Panel Groupi omanik on Grove Invest.

Grove Investil on kolm tütarettevõtet. Peale tootmisettevõtte Baltic Panel Groupi on nendeks ka osaühing Veerenni Jaotusvõrk ja aktsiaselts TVMK.

Lutheri kvartali arendajana tuntud Grove Investi liisinguvõlg jääb Krediidiinfo andmetel vahemikku 50 000-200 000 krooni. Lisaks oli Grove Invest täna hommikuse seisuga võlgu osaühingutele Attend Õigusbüroo ja Kreedix, esimesele vahemikus 50 000-200 000 krooni ja teisele kuni 5000 krooni.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised