• 15.05.08, 15:32
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Merko viis juhti said tasuks 15 miljonit

Merko Ehitus näitab aastaaruandes, et ettevõtte juhatuse viie liikme brutopalga ja preemiate summa oli möödunud aastal 14,8 miljonit krooni, vahendas BNS.
Juhatuse liikmete põhipalk oli seejuures kokku 3,2 miljonit krooni ning preemiad 11,6 miljonit krooni.
Merko kolmeliikmeline nõukogu sai 2007. aastal brutopalka 1,8 miljonit ning preemiaid 5,2 miljonit krooni.
Merko Ehituse juhatuse liikmed on Tõnu Toomik, Alar Lagus, Veljo Viitmann, Andres Agukas ja Tõnu Korts. Nõukokku kuuluvad Toomas Annus, Teet Roopalu ja Jaan Mäe.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kokku kulus Merko Ehitusel mullu palkadeks ligi 407 miljonit krooni. Preemiad moodustasid sellest summast ligi 30 protsenti. Aasta lõpus andis ettevõte tööd 1115 inimesele.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 15:00
Millerhawk vähendas hoone süsiniku jalajälge kolmandiku võrra – ilma lisakuluta
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele