Viasati juhatuse esimehe Toomas Vara sõnul ei ole Viasat nõus müüma Elionile teemapaketti endise hinnaga ning nõuab Elionilt õiglast hinda.
Möödunud reedel potsatas Elioni klientide postkasti kiri, milles teatati, et alates 1. juunist ei ole enam Viasati teemapaketi võimalik Elioni võrgust vaadata. Põhjuseks tõi Elion, Viasati ühepoolse otsuse lõpetada leping ennetähtaegselt.
Viasati juhatuse liige Toomas Vara tõdes, et tõenäoliselt ei ole Viasati teemapakett juuni algusest enam Elioni võrgus nähtav. Vara sõnul teavitas Viasat Elioni hinnamuutusest juba kaks kuud tagasi, millele viimane on siiani ülesnäidanud väga leiget suhtumist. „Pakkumine, mille Viasat Elionile tegi, ei sisalda mitte lihtsalt uut hinda vaid ka senisest veidi teistsugust müügi ülesehitust ja kanalite pakendamise strateegiat. See tähendab, et meie pakkumises on sees ka kolmandate osapoolte kanalid,“ rääkis Vara.
„Kaks kuud tagasi alustasime Elioniga uusi hinnaläbirääkimisi. Oleme teinud mitmeid pakkumisi, millele oleme saanud ühelauselisi e-maile „ei sobi,“ rääkis Vara.
Vara sõnul suuremat osa Elioni klientidest vaidlus ei mõjuta, sest Viasati paketti on nendest seni ostnud vaid suhteliselt väike osa. Juhatuse liikme sõnul puudutab muutus aga eelkõige neid, kes Elioni vahendusel Visati vaatavad või on plaaninud sellega liituda.
Küsimisele, kui tõenäoliselt kaob Viasat Elioni võrgust lubatud 1. juunil, vastas Vara, et praeguse seisuga üsnagi tõenäoliselt.
Vara rõhutas, et Viasat soovib Elionilt saada oma kanalite edastamise eest õiglast tasu.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Enimloetud

1
Uudised
  • 06.07.26, 10:26
Kinnisvarajuhid: ostjad on turule tagasi tulnud, kuid muutunud soovidega
2
Uudised
  • 21.07.26, 11:18
Tartu uusarenduste pakkumine paisub, arendajate hinnasoovid on turust kaugel ees
Erinevalt Tallinnast pole Tartu linnas uusarenduste jaoks enam kuigi palju ruumi
3
Uudised
  • 23.07.26, 06:30
Neutra Capital paisutas käivet, ent kaotas kasumis
Enamusomanik Kenneth Karpov: näeme selgelt, et ettevõtted ei otsi enam lihtsalt kontoripinda, vaid terviklikku töökeskkonda.
4
Saated
  • 22.07.26, 10:19
Uued kinnisvarajuhid: suur allahindlus õõnestab usaldust
5
Uudised
  • 23.07.26, 10:54
Südalinna arhitektuuripärlisse kolib Rimi, kaasomanikuks on seal Toomas Tõniste
Renoveerimine läks maksma 0,5 miljonit eurot.
6
Uudised
  • 23.07.26, 13:07
Arendajad Lätist: Seal on odavam. Ei, see on nõukanostalgia. Aga meie oleme seal juba ammu
Pildis on edulood, ebaõnnestumistest ei räägita

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele