Kinnisvarafond Baltic Property Trust
vähendab Hobujaama Kinnisvara ASi kapitali 65 miljonilt kroonilt 40 000
kroonini, kujundades ettevõtte ümber osaühinguks.
Praegu on Hobujaama Kinnisvara ASi aktsiakapital 65 144 450 krooni. Eesti Väärtpaberite Keskregistri andmetel asendatakse Hobujaama Kinnisvara aktsiad Hobujaama Kinnisvara 40 000 kroonise osaga.
Kapitali väljavõtt ootab hetkel äriregistri kannet.
Baltic Property Trust majandab Tallinnas Hobujaama 4 asuvat ärihoonet, mille võtmeklientideks on Nordea Pank, Nordea Finance, NG Investeeringud ja Lindorff Eesti. Seitsmekorruselises 1999. aastal valminud Hobujaama ärihoones on 4 640 ruutmeetrit rendipinda.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Kose aleviku keskuses on valmimas midagi sellist, mida piirkonnas pole aastaid nähtud — rajamisel on uus jõeäärne korterelamu. Arendus pakub suurepärast võimalust seada end sisse energiatõhusasse uude koju paigas, kus loodus, jõgi ja aleviku keskuse mugavused on kõik käeulatuses.