• 13.08.08, 11:22
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

VMT Ehitus ehitas Onninenile 13 miljoni kroonise hulgilao

Onninen avab Jõhvis uue Express hulgilao, mis võrreldes eelmisega on suurem ja kaasaegsem. Uuel laol on 1190 m2 sisepinda ning välisladu võtab enda alla 1758 m2. Kokku läks uue laokompleksi ehitus maksma 13 miljonit krooni, teatas ettevõte.
Onninen tegevdirektor Are Veski sõnul on uus laohoone võrreldes senise Jõhvi Express laoga suurem ja kaasaegsem ning lisaks sellel on uuel hoonel ka parem asukoht. “Virumaal läheb Onninenil hästi ja seetõttu vajame seal suuremat müügiladu. Uuel Ida-Viru laohoonel on hea logistiline asukoht ja klientidel on mugav sinna tulla nii Narvast kui ka Rakverest, “selgitas Veski.
Jõhvi Express hulgilao juhataja Sven Kesleri sõnul võimaldab uus ladu avardada kaubavalikut ning klientidel on siin liikumiseks rohkem ruumi. ”Kaupade paigutust ja kontseptsiooni pole me muutnud, sest kliendid on seda väga kiitnud. Neile meeldib kui nad saavad müügisaalis ise tooteid välja valida, sest nad juba teavad kuidas vajalikku kaupa leida ja nende jaoks on see lihtne. Ise laos ringi liikudes saavad kliendid ka parema ülevaate kogu Onnineni tootevalikust,” märkis Kesler.
Uue laokompleksi ehitajaks oli VMT Ehitus AS.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.04.26, 09:33
Korteriühistute probleemid seisavad sageli otsustusvõimetu juhatuse taga
Paljud korteriühistud elavad aastaid olukorras, kus probleemid on silmaga näha ning kuhjuvad, kuid haldusfirmat ei vahetata. Silm pigistatake kinni, oodatakse, kannatatakse ja loodetakse, et ehk läheb paremaks. Tegelikkuses piisab aga sageli ühest otsusest, et olukord muutuks.

Viimased uudised

Uudised
  • 09.04.26, 13:16
Kaardirakendus koondab investorile kokku üle 460 Eesti tööstusala
Uudised
  • 09.04.26, 12:58
Mis annab ärikinnisvaraturul konkurentsieelise? Siin on tahke enam kui üks
Lisatud US Real Estate tegevjuhi Kaarel Loigu ja Forus kinnisvara jätkusuutlikkuse juhi Jaanika Veldre kommentaarid
Uudised
  • 09.04.26, 11:20
1Partner ja Lind Living annavad Kadriorus 2 hoonele uue käigu
Lind Livingu omanikud on Hans H. Luik, Anne Luik ja Epp Nael ja ettevõte on varasemalt renoveerinud mitmed tuntud hooned Tallinna vanalinnas, Toompeal ja Kadriorus.
  • ST
Sisuturundus
  • 09.04.26, 11:14
Võimalus soetada Tallinna lähedal hinnakasvupotentsiaaliga ärimaa
Uudised
  • 09.04.26, 10:55
Milline kodu müüb aastal 2030?
Saated
  • 09.04.26, 10:42
Kinnisvarafirma partner: Prismale sai saatuslikuks Lidl
Arvamused
  • 09.04.26, 09:30
Citadele tegevjuht: turud näevad intressimäärade muutumist liiga pessimistlikult
Börsiuudised
  • 09.04.26, 08:45
Tarmo Sild ohverdas äri nimel oma Porsche. “Hiljem ostsin ta tagasi”

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele