• 26.08.08, 08:55
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Briti kinnisvaravahendaja jättis Pärnusse rohkelt võlgu

Kolm aastat tagasi Pärnus tegevust alustanud kinnisvarafirma OÜ Churchillsi kontor Rüütli tänavas on suletud ja firma omanik Lee Cornel Williams läinud koos soodsaid investeeringuid lootnud klientide rahaga.
Tegevuse lõpetanud kinnisvarafirma OÜ Churchills, mis äriregistri andmetel loodi 2005. aastal, tegeles Eestis asuva kinnisvara vahendamisega peamiselt Suurbritannia kodanikele, kirjutas Pärnu Postimees. Nüüd on OÜ Churchillsi kontor Rüütli tänaval suletud, ettevõtte koduleht Internetis samuti ja juhatajast omanik Lee Cornel Williams ei teadvat firma käekäigu kohta enam midagi.
Briti Interneti kinnisvarafoorumites otsitakse Williamsit seevastu pidevalt taga, inimesed jagavad vastastikku muret oma raha pärast, mille tagasisaamise lootus iga päevaga väheneb.
Williamsiga äris kokku puutunud ja raha kaotanud saksa ettevõtja Dieter Vogtschmidt selgitas, et enamikul Eestisse OÜ Churchillsi vahendusel investeeringuid teinud brittidel on oma kinnisvara või raha tagasisaamise tõenäosus nullilähedane.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 08:53
Sadamaäärsed atraktiivsed kinnistud Süsta tänaval jõudsid müüki ning ootavad arendajat
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib visiooniga arendajat sadamate vahelisele alale. Müüki saabunud kinnistud Süsta tänaval ühendavad endas strateegilise asukoha, suuremahulise arenduspotentsiaali ning mitmekülgsed kasutusvõimalused.

Hetkel kuum

Vektori jõuõlaks teiste sarnaste arenduste kõrval on kvaliteet.
Uudised
  • 22.04.26, 10:40
Pindi ja Nordecon müüvad Vektori elu- ja äripindu. Ent sellel arendusel on oluline eelis
Hoone arendajal pole põhjust nutta - selle hoonega ollakse pikas plaanis võidus
Arendajad, uus seadus täpsustab, millal tuleb järgida müra piirväärtust ja millal sihtväärtust
Uudised
  • 20.04.26, 06:00
Arendajad, uus seadus täpsustab, millal tuleb järgida müra piirväärtust ja millal sihtväärtust
Olulisemad muudatused puudutavad just planeerimismenetlust
Uus Maa juht Argo Pillesson.
Uudised
  • 24.04.26, 11:27
Pealinnas on 3 alahinnatud kinnisvarapiirkonda, mille hind tõusma hakkab
Merko rajab Kristiinesse uue elukvartali
Uudised
  • 21.04.26, 15:01
Merko rajab Kristiinesse uue elukvartali
Kui tehinguga seotud lisakulud vähenevad, aitab see tuua turule inimesi, kes muidu jääksid veel ootama, märgib LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing.
Uudised
  • 20.04.26, 11:51
Turuergutamine: LVM ja SEB katsetavad 0-eurost notarikulu ja laenulepingut
Suurettevõtja ja mullusuvise linnapea kandidaadi Urmas Sõõrumaa sõnul on Tallinn oma pargialadega veel Põhjamaade või Saksamaa tasemest kaugel.
Saated
  • 23.04.26, 09:57
Vestlus Sõõrumaaga: Tallinnas tuleb viia autod maa alla ja jätta jalakäijad maa peale. Ent see on vaid asja 1 tahk, neid on veel
Mis on linnaruumis out ja mis on in? Mida on ühist Tasinkil, Vektoril ja Metro Mustamäe tee arendusel?
Seileri Kvartali II etapi ehitustanner, siin peaksid majad valmima aasta pärast. Taamal laiub Pärnu linnasüda.
Uudised
  • 17.04.26, 12:32
Siin on muljet magusalt! Pärnu uusarendus nihkub mererannast jõekaldale. 4 nooblit galeriid
Nordeconi juhatuse liige Tarmo Pohlak: Nordeconi eesmärk on luua keskkond, kus on päriselt hea elada – mitte ainult täna, vaid ka pikemas vaates.
VAU Halduse haldusjuht Alex Talisainen rõhutab suure pildi nägemise olulisust. Siis jäävad korteriühistutel ootamatud ebameeldivad olukorrad olemata.
  • ST
Sisuturundus
  • 23.04.26, 13:48
Haldusvõlg on nähtamatu probleem, mis sööb kortermaja väärtust

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele