Tallinna postimaja arhitekt Raine Karp lammutaks tolle õnnetu hoone kohe maha, linnavalitsus aga ei luba seda teha.
"Selle maja puhul on tegemist samasuguse olukorraga, nagu oleks üks õnnetu talupoeg kogemata sattunud kuninga õukonna ballile," kommenteeris Karp postimaja väljanägemist Rotermanni kiiresti arenevas moodsas kvartalis, kirjutas Postimees.
Ta lisas, et 1980. aasta Moskva olümpiamängudeks valminud hoone oli mõeldud vaid postiasutuseks ning sellest nüüd büroomaja kujundada on sama hästi kui võimatu ja mõttetu. Maja juures ei ole parklat, hoone praegune konstruktsioon aga on selline, et selle alla parklat rajada ei saa.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele