• 29.09.08, 11:55
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Bussijaama naabrusesse tuleb hotell

Tallinna Bussijaama naabrusse võib kerkida kaheksakorruseline hotell, sest linnavalitsus kiitis heaks Jakobi 28 kinnistu detailplaneeringu vastuvõtmise, kirjutas ajaleht Pealinn.
“Bussijaama, lennujaama ning linna suubuvate maanteede läheduses asuv kinnistu on hotellile sobiv asukoht,” leidis abilinnapea Taavi Aas. “Kui kallimate majutusasutuste turg näib olevat üleküllastunud, siis keskmise ja veidi madalama hinnatasemega majutusasutustele on Tallinnas veel piisavalt ruumi,” lisas Aas.
Pärast vastuvõtmist korraldavad Tallinna Linnaplaneerimise Amet ja Tallinna Kesklinna Valitsus detailplaneeringu avaliku väljapaneku. Detailplaneeringu koostas K-Projekt AS, detailplaneeringu koostamise algatamist taotles OÜ Ellips Kinnisvara.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.09.25, 13:02
Kodu sünnib koostöös – arhitektid ja noor pere loovad kodu südamega
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.

Enimloetud

1
TOP
  • 01.09.25, 06:30
Kinnisvarabüroode TOPi üks tõhusamaid väärtustab talente
2
  • ST
Sisuturundus
  • 01.09.25, 13:02
Kodu sünnib koostöös – arhitektid ja noor pere loovad kodu südamega
3
Suur lugu
  • 15.08.25, 06:45
Arendajad neelasidki maksutõusu alla. Kas ees on jõujoonte tõsisem muutus?
Käibemaksutõusu mõju eluasemete müügimahule osutus bluffiks. Turul pinge ja patiseis kerib vinte.
4
Uudised
  • 16.09.25, 06:45
Kuld ja kinnisvara - keeruliste aegade turvasadamad
5
TOP
  • 11.09.25, 12:56
Kinnisvara korrashoiu TOP: koore riisus Sõõrumaa pealinna koolide haldusäri
6
TOP
  • 15.09.25, 11:39
Kinnisvara korrashoiu TOPi üks tegusamaid keskendub 100% äriklientidele
Priit Sipelgas toob esile SOL Balticsi ühe olulise erinevuse, võrreldes konkurentidega. Lisaks toob ta esile valdkonna olulisimad väljakutsed aastal 2026.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele