• 30.09.08, 11:20
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Riigi Kinnisvara loodab 5000 krooniga saada uue logo

Riigi Kinnisvara AS otsib uut logo, lubades võitjakavandi tegijale 5000-kroonise preemia.
Logo koosneb sümbolist ja sõnadest „Riigi Kinnisvara“. Sümbol peab olema ka eraldi kasutatav. Logo sõnaline osa võib jääda hetkel kasutatava logoga samaks, teatas Riigi Kinnisvara AS.
Konkursil antakse välja üks 5000 kroonine preemia ja kaks 750 kroonist ergutuspreemiat.
Riigi Kinnisvara AS-i sihiks on väärtustada riigile kuuluvat kinnisvara ning anda riigivõimu teostaja kasutusse vara, mis oma funktsionaalsusega vastab kasutaja vajadustele. Oma tegevuses oleme seadnud eesmärgiks vabastada klient kinnisvaraprobleemidest, olla hea peremees hallatavale kinnisvarale ja osutada kvaliteetset teenust ning olla riigile kinnisvaraküsimustes kompetentsikeskuseks.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.06.25, 11:17
Professionaalne kinnisvarahooldus ja avariiteenus lasevad keskenduda sellele, mis on päriselt oluline
Üks suurimaid väljakutseid, millega korteriühistud ja ettevõtted tihti kokku puutuvad, on hoonete tehnosüsteemide järjepidev hooldamine. Hoonetes on sageli väga palju erinevaid ning vajalikke süsteeme – küttesüsteemid, ventilatsioon, vesi ja kanalisatsioon –, mille kõikide regulaarne kontrollimine, hooldamine ja parendamine on tõrgete vältimiseks äärmiselt oluline.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele