K-Raua ACE kaubamärki kasutav KR Kaubanduse AS valmistab oma ehitusmaterjalide kauplust ette kontseptsiooni muutuseks, kuna ettevõtte käive on langenud poole peale, ütles juhatuse liige Cristian Saar.
K-Raua ACE Tallinnas Kohila tänava asuva kaupluse uksel rippuvat tühjendusmüügi teadet kommenteeris Saar, et kauplust valmistatakse ette muudatusteks ja kaupade müügi hoogustamiseks. „Plaan on, et kui siin jätkata, siis tuleks kauplust remontida ja värskendada,“ lisas ta.
„Oleme raskustes olnud aasta algusest peale ja kogu aeg oma töös muudatusi teinud, et asi saaks paremaks minna,“ tõdes Saar ja lisas, et hetkel käib töö uue kontseptsooni kallal, et tänaseid tegevusi paremini teha.
„Praegu töötame plaani kallal ja millalgi novembris paneme uksed mõneks ajaks kinni, et värskendust teha. Praegu mingit kindlat kuupäeva paigas pole, millal me uuesti avame,“ rääkis ettevõtte juhatuse liige.
„Mõjusid on nii seest kui väljast, kindlasti on mõju avaldanud ka üldine majandusolukord. Käibed on oluliselt langenud. Eks pessimism mõjutab kaubandust ikka,“ põhjendas ta muudatusi.
„Käibed on langenud kusagile poole peale võrreldes eelmiste aastatega, kuid me oleme ka müügiartikleid oluliselt vähendanud. Hinnata, kui palju millegi eest konkreetselt käive on vähenenud, on praegu raske," rääkis Saar.
"Ehitusmaterjalide müügi lõpetasime aasta alguses ära, see oli mahu ja käibe kaup. Tahame keskenduda remondi- ja viimistluskaupadele, mis oleks ka meie uus kontseptsioon. K-Raua nimi jääb 2010. aastani kasutusse,“ ütles ta.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Enimloetud

1
Analüüsid
  • 05.06.26, 06:30
Nuta või naera - uue korteri ostja muutub järjest vanemaks. Miks küll? Olukorra anatoomia ja 7 tegurit
Eduvõtmed on olemas, haara kinni! Lisaks: millised pealinna arendajad müüsid mais kõige enam uusi kortereid?
2
Uudised
  • 12.06.26, 10:23
Galerii: Merko pani pelletiärimeeste sündmuskeskusele nurgakivi
Kompleks kerkib Pärnu legendaarse rannahotelli kõrvale.
3
Uudised
  • 16.06.26, 13:39
Ühtlustumine ja sumbumine. Sucksdorff: Tallinna uus korter maksab sama palju kui Helsingi järelturukorter
Senise praktika baasilt ostja jõuõlg kasvab edasi ja terendumas on tühjade majade fenomen
4
Uudised
  • 12.06.26, 09:33
Balti Vara ja Tatoli omanikud ehitavad Tartu ringristmiku äärde uue ärikompleksi
“Hetkel tegeleme detailplaneeringu muutmise protsessiga”
5
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
6
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele