Kuigi kinnisvara hinnad on kukkunud, tõusis septembris olemasolevate majade müük rohkem kui oodatud, vahendas WSJ.
Septembris tõusis majade müük 5,5% võrrelduna augustikuuga. Septembris oli hooajalisusega korrigeeritud näit 5,18 miljonit maja. Ootus oli 4,97 miljonit.
Samal ajal oli keskmine müügihind 191 600 dollarit. Aastaga on näit kukkunud 9%, olles aasta tagasi 210 500 dollarit. Käesolev näit oli viimati nii madalal 2004. aastal.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.26, 14:27
Millal jääb korteriühistu juhatus hätta? Märgid, et maja vajab professionaalset haldust
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele