• 05.11.08, 12:33
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Harju Elektri kasum kukkus 46 protsenti

Harju Elektri kolmanda kvartali kasum kukkus 46 protsenti, 10,3 miljonile kroonile.
Ettevõtte käive kasvas 16 protsenti, 226,9 mln kroonile. Ettevõtte omakapital kahanes 551,6 mln kroonilt 504,4 mln kroonile ehk üheksa protsendi võrra.
Kontserni kasumlikkust mõjutasid aruandeperioodil enam tihenevast konkurentsist tingitud surve müügihindadele, tooraine, kütuse ja energia hinnatõus ning tööjõukulude kasv. Oma mõju oli ka klientide makseharjumuste halvenemisel, mistõttu oli kulu nõuete allahindlusest aruandeperioodil
tavapärasest suurem, teatas ettevõte börsile.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele