Suurbritannia suurim telekom BT Group
kavatseb koondada kuus protsenti töötajatest, vahendab Bloomberg.
Majanduse allakäik on muutnud raskemaks uute klientide võitmise. Ettevõte kavatseb käimasoleval majandusaastal kärpida kulusid 700-800 mln naela.
„Kolmel meie neljast ärist läheb hästi – BT Retail, BT Wholesale ja Openreach,“ ütles ettevõtte juhatuse esimees Ian Livingston. „Kuid BT Global Services kasum ei ole piisavalt hea ja me võtame ette otsustavaid samme, et see korda saada.“
Kehva üksuse juht Francois Barrault astus 30. oktoobril oma kohalt tagasi.
Artikkel jätkub pärast reklaami
BT aktsia tegi suurima päevasisese tõusu 2002. aasta septembrist, hüpates 13 protsenti, 126,7 pennile.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.