Lutheri kvartali korterite müügis uusi suuniseid pole

Ober-Hausi tegevdirektor Katrin Klein-Näppi
ütles, et tänaseks on kinnisvaraarendaja müünud 70% Lutheri kvartali
korteritest. Eksklusiivsete korterite hind pole viimase poole aastaga
muutunud.

Klein-Näppi sõnul on nende kommentaar lühike. "Tänasel turul on raske prognoosida, kui kiiresti kogu arendusprojekt müüdud saaks," rääkis ta tuleviku kohta ja lisas, "tänaseks on pea 70% korteritest müüdud. Koostöös arendajaga kohandame müügistrateegiaid vastavalt turuolukorrale."

Klein-Näppi täpsustas samas: "Meie eesmärk Lutheri Kvartali arendajaga on ikka üks ja sama – leida korteritele ostjad. Kuna tegemist on ainulaadse müügiobjektiga, on omanik otsustanud müügihinna hoida samal tasemel."

aripaev.ee avastas eile kinnistusregistrist veel täiel määral sisse kandmata tehingu, mis on toimunud kõigi Grove Investile kuuluvate Lutheri kvartali korteriomanditega.

"Kinnistusregister, mis on avalik register, näitab, kes on Lutheri kvartali korteriomandite omanik," jäi Klein-Näppi oma kommentaaris napisõnaliseks. Kinnisvaravahendaja ei kinnitanud ega lükanud ümber spekulatsiooni, et Grove Investi korteriomanditelt kustutati Swedbanki kasuks seatud hüpoteek või hüpoteegid.

Grove Investi juht Pjotr Sedin ütles eile, et tasus Venemaa investorite abiga ettevõtte võla Swedbankile. Eesti Ehituse juht Jaano Vink ütles aripaev.ee-le, et ka nende tüli Grove Investiga on leidnud tänaseks rahalise lahenduse ning kohtutee lõppenud.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised