Aastatega pärnakatele ja linna külalistele
oluliseks ostupaigaks kujunenud Port Artur laieneb. Nimelt kasvab Port Artur 2
senise hoonega võrreldes kolm korda suuremaks.
Nurgakivi panekul majanduslanguse murelikku juttu ei räägitud, sest Port Arturi omanikud Kaido Kruusoja ja Viljo Vetik leiavad, et investeerida tasub just nüüd, et olla valmis ostjaid ja müüjaid vastu võtma, kui majandus jälle tõusma hakkab, kirjutas Pärnu Postimees.
Nurgakivi paneku piduliku protseduuri tegid teoks Merko Ehituse juhatuse liige Tõnu Korts, omanikud Viljo Vetik ja Kaido Kruusoja ning Port Arturi keskuse juhataja Romek Kosenkranius.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.