• 14.01.09, 14:22
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Interneti-domeen .eu jõudis 3 miljoni tähiseni

11. jaanuaril ehk mõni kuu enne kolmandat sünnipäeva registreeriti Saksamaal kolme miljones domeeninimi laiendiga .eu.
Laiend .eu on populaarsuselt Euroopa riikides neljas ja maailmas üheksas tipptaseme domeen. .eu on kasutusele võtnud nii rahvusvahelised firmad, väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted, valitsusvälised organisatsioonid, eksperdirühmad kui tavainimesed, teatas Euroopa Komisjoni Esindus Eestis.
"Eelkõige olen rõõmus selle üle, et üha rohkem väikesi ja keskmise suurusega ettevõtjaid on võtnud domeeni .eu kasutusele oma äriidentiteedi lahutamatu osana," ütles Euroopa Komisjoni infoühiskonna ja meedia volinik Viviane Reding. Üha enam internetikasutajaid on omaks võtnud võimaluse väljendada oma euroopalikku identiteeti internetis, lisas ta.
Kolme miljones domeeninimi laiendiga .eu annab tunnistust sellest, et .eu on tugevdanud oma positsiooni maailma kümne suurima tippdomeeni hulgas nagu .com, .net ja .org. Laiendi .eu registreerimiste arv on alates selle kasutuselevõtust 2006. aastal pidevalt kasvanud.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Enamik .eu laiendiga domeeninimedest on registreeritud suurima rahvaarvu ja laialdasima internetilevikuga ELi riikides. Liidripositsioonil on Saksamaa 30 protsendiga, järgnevad Madalmaad (14%), Ühendkuningriik (12%), Prantsusmaa (8%) ja Poola (6%).
Kümme enim registreeritud tipptaseme domeeni 2008. aasta novembri seisuga
.com78 631 647
.cn13 337 889
.de12 447 909
.net11 969 613
.org7 330 494

Artikkel jätkub pärast reklaami

.uk7 277 705
.info 5 089 331
.nl3 190 979
.eu2 995 022
.biz2 020 082
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 09:29
Kuidas kiirendada kinnisvaraprojekte ilma suurte investeeringuteta?
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil
Aprilli algul Kultuurikatlas toimunud kinnisvarafoorum Business Arena Baltics 2026 tõi kokku kinnisvarasektori eksperdid Baltikumist ja Põhjamaadest. Kahe päeva jooksul arutleti nii suurte investeerimisvõimaluste, linnaruumi arengu kui ka sektori tulevikusuundade üle. Samuti tõusis mitmete vestluste keskmesse ka praktiline küsimus: kuidas projekte päriselt kiiremaks ja sujuvamaks muuta?

Hetkel kuum

Restate´i kinnisvaraanalüütik Julia Linde laseb maksuküüru kaotamise kiidetud mõjust õhu välja.
Uudised
  • 20.05.26, 13:00
Vaheda aususega. Julia Linde: Uusarenduse „uus“ ei ole enam iseseisev müügiargument
See on reljeefne. Vaata, milline kuristik haigutab Tallinna uusarenduste, järelturu ja veneaegsete korterite ruuduhindades!
LVM Kinnisvara tegevjuht Ingmar Saksing teeb turultegutsejatele selge vahe sisse.
Uudised
  • 22.05.26, 06:00
Terade eraldamine sõkaldest. Saksing: turul on näha väga selget erinevust projektide vahel
Mida tuleb arendajal teha teisiti?
Ingvar Allekand (vasakul) Äripäeva kinnisvarakonverentsil moderaatori, Aigar Vaigu küsimustele vastamas.
Saated
  • 15.05.26, 08:30
Maaklerid panid paika eestlaste suvekodude hinnapiiri: otsitakse kuni 130 000 euroni
Esimeses etapis valmis Marienholmi poolsaarel viis hoonet kokku 50 korteriga.
Uudised
  • 19.05.26, 11:40
Nooditabaja: Scandium käivitab Marienholmi uue etapi. Vaata, mis sinna tuleb!
Ehitajad, arendaja otsib, kes Teist selle valmis teeks
Kinnisvaraettevõtja ja Talsinkit arendava US Real Estate´i omanik Urmas Sõõrumaa libistab nurgakivi kapsli paika.
Uudised
  • 20.05.26, 16:18
2 galeriid glamuuri: Sõõrumaa pani paika Talsinki olulisima nurgakivi - vaata, mis sinna tuleb
Kasvuruumi on ees küll ja veel.
Uudised
  • 18.05.26, 06:15
Summuse rahaveski kogub pöördeid: I kvartal lisas müügitulu ja puhaskasumit
Aavo Koppel: laienemine Poola turule on täitnud oma eesmärki
Domus Kinnisvara juhatuse liige Ingvar Allekand teeb asise vaate.
Uudised
  • 20.05.26, 12:26
Ingvar Allekand: aastaga pole midagi tegelikult muutunud
Vaata rahalist arvestust. Mida ja kellele lubab aasta alguses toimunud maksuküüru kaotamine?
Business Arena Baltics 2026 näitas selgelt, et sektori järgmine arenguhüpe ei sõltu ainult suurtest strateegilistest otsustest, vaid ka sellest, kui sujuvalt toimivad igapäevased tööprotsessid.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 09:29
Kuidas kiirendada kinnisvaraprojekte ilma suurte investeeringuteta?
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele