Tartu uusima Vabaduse autosilla ehitaja Tilts Eesti peab linnavalitsusega juba tükk aega kirjavahetust, et pikendada silla valmimise lõpptähtaega ja saada ettenägematute tööde eest lisaraha.
Sild pidanuks valmis olema möödunud aasta 20. detsembris. Tegelikkuses käivad alles ettevalmistused 80-meetrise silla betoonosa valamiseks, vahendas ERR.ee.
Ehitaja selgitusel algas venimine praeguseid konstruktsioone toetava ajutise silla ehitamise ajast, kui metallist tugipostidele jäid vee all projektis ettenähtud kohtadel tõenäoliselt ette kunagise silla jõesamba jäänused. Ehitaja väitel kaasnesid lisatöödega 4,5 miljoni krooni suurused kulud. Tartu linn neid aga ei tunnista.
Tartu abilinnapea Margus Hansoni sõnul ei ole ehitaja nö ajutise silla ehitamiseks tehtud kulutusi linnaga kooskõlastanud.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.26, 14:27
Millal jääb korteriühistu juhatus hätta? Märgid, et maja vajab professionaalset haldust
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele