2. märts 2009

KOBE Asset Management sai fondivalitseja tegevusloa

KOBE Asset Management hakkab valitsema kinnisvarafonde ning lisaks osutama kinnisvaraga seotud nõustamise ja vara valitsemise teenuseid, teatas finantsinspektsioon.

KOBE Asset Management ASi juhatusse kuuluvad Jüri Kuusk ja Andres Rjabov ning nõukogusse Veljo Kuusk, Kaire Kopli ja Tauno Muide. KOBE Asset Management ASi ainuaktsionäriks on KOBE Holding OÜ.

Investeerimisfondide valitsemiseks on vajalik finantsinspektsiooni tegevusluba, mille inspektsioon on varasemalt väljastanud aktsiaseltsidele Avaron Asset Management, Danske Capital, Eften Capital AS, ERGO Varahalduse AS, GILD Fund Management, GILD Property Asset Management, Hansa Investeerimisfondid, Kawe Kapital, LHV Varahaldus, Limestone Investment Management, Nordea Pensions Estonia AS, Redgate Varahaldus, SEB Varahaldus, Trigon Alternative Funds ja Trigon Funds.

Fondivalitseja põhiliseks tegevusalaks on fondide ja väärtpaberiportfellide valitsemine:osakute väljalaske ja tagasiostmise korraldamine, fondi vara investeerimine, vara üle arvestuse pidamine ning muu asjakohane tegevus. Üks fondivalitseja võib valitseda mitut fondi.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474