• 06.03.09, 15:26
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinn tahab Katariina kaid omale

Tallinna linnavolikogu otsustas taotleda Paljassaare poolsaare tipus oleva Katariina kai aluse maatüki munitsipaalomandisse, teatas Raepress.
Ühtlasi otsustas linnavolikogu taotleda linna omandisse Paljassaare tee 35 maatüki, millel asub linna omanduses olev sotsiaalmajutusüksuseks ehitatav hoone. „Tegemist on linna omanduses olevate hoonete ja rajatiste aluse ning neid teenindava maaga,“ põhjendas linnavolikogu otsust abilinnapea Eha Võrk. Maatükkide ligikaudsed pindalad on 14 798 m² ja 4918 m².
Paljassaare tee 46 maatükil asuvad Põhja-Tallinna Valitsuse valitsetav Katariina kai ning Tallinna Kommunaalameti valitsetav asfalteeritud parkla ja juurdepääsuteed. Katariina kai on tunnistatud kultuurimälestiseks.
Paljassaare tipus asub Tallinna uusim avalik supelrand - populaarne Pikakari supelrand.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele