11. märts 2009

Tööotsija kipuks kõige meelsamini riigi palgale

Kõige enam soovitakse tööle minna politseisse ja Balti riikidesse, kirjutas CV- Online turundusjuht Raimo Matvere töökuulutuste portaali blogis.

Tema sõnul jäi veebruaris silma, et eelmise kuuga võrreldes soovib üha enam inimesi leida tööd korrakaitse ja päästetööde valdkonnas (politsei, päästeamet, riigikaitse). „Nende inimeste hulk kasvas veebruaris tervelt 5%,“ rääkis Matvere võrdlusest sellele eelnenud kuuga.

Kui üldiselt valmisolek välimaale tööle minna ei ole palju kasvanud, siis 5,9% võrra on lisandunud inimesi, kes läheks meeleldi tööle teistesse Baltimaadesse, kirjutas CV-Online turundusjuht blogis. Tema sõnul näitas eelmisel kuul vähenemise märke ka töötajate hulk, kes soovivad saada netopalka 1500 krooni.

Endiselt on kõige enam tööpakkumisi CV-Online andmetel IT-valdkonna asjatundjatele, seejärel müügi- ja teenindustöö pakkumised.

Kõige enam lisandus läinud kuul ehituse, kinnisvara, energeetika, elektroonika ja telekommunikatsiooni töökogemusega inimesi, samuti tööotsijaid tootmisettevõtetest, kirjutas Matvere.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474