Venemaal Moskvas plahvatas gaasijuhe, mille
tagajärjel lendasid leegid saja meetri kõrgusele õhku ja süütasid lähedal asuva
hoone.
Vigastada sai viis inimest, neli on viidud haiglasse, vahendasid ERR uudised BBCd. Sündmuskohale saadeti üle 30 päästemeeskonna. Ametnike sõnul oli tegemist rängima tulekahjuga Moskvas aastakümnete jooksul.
Moskva võimud peatasid gaasitarned piirkonnas ja uurivad plahvatuse põhjust. Viimase aja gaasiplahvatuste põhjuseks Venemaal peetakse vananenud torusid. Moskva linnapea Juri Lužkovi sõnul põhjustas ilmselt plahvatuse tehniline probleem nagu järsk rõhu alanemine torus.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.