Eelmisel nädalal allkirjastati leping Soome Olvi gruppi kuuluva Lida õlletehase rekonstrueerimise projekteerimise ja kohalike nõuetega vastavusse viimise leping, teatas ettevõte.
"Tööde ajagraafik on äärmiselt pingeline, Lääne-Valgevenes asuval Lida õlletehasel tuleb anda toodangut kogu rekonstrueerimisprotsessi vältel. 2010. aasta kevadeks peavad muudatused tehase loogikas ja logistikas olema realiseeritud," ütles Jüri Rass.
"Kuigi osaliselt poolteise sajandi vanustes hoonetes tegutsevas tehases – nagu Valgevenes üldse – võib ette tulla ootamatusi, panustame parimad ressursid, et minna koos Olviga vastu ambitsioonikale laienemisele Valgevene turul," rääkis ta. "Klient plaanib seal sarnast arengut Eesti, Läti ja Leeduga – projekteerimist, ehitamist ja laienemist peaks jätkuma vähemalt viieks aastaks," märkis Rass.
Eestis kuulub Olvi gruppi Tartus asuv A. Le Coqi õlletehas.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele