• 28.06.09, 19:07
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

42 Äripäeva lugeja kodu läks haamri alla

Äripäev küsis reedel, kas lugejad teavad kedagi, kelle kodu on läinud haamri alla. Vastata sai "jah", "ei" ning "minu enda kodu läks haamri alla".
1514 vastanust ütles tervelt 42, et nende endi kodu läks müüki. 158 teadsid oma tutvusringkonnas inimesi, kellega selline asi juhtus ja 1314 vastanut ütlesid, et nad ei tunne kodu kaotanuid.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.08.25, 13:37
Tartu südalinnas ootab investorit ainulaadne võimalus soetada korter uusarenduses
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele