Itaalia peaminister Silvio Berlusconi
plaanib taaselustada riigi kinnisvaraturgu 100 000 maja ehitamisega viie aasta
jooksul.
"Plaan sisaldab segu avaliku sektori ehitustest, projektide finantseerimist ja ehitusettevõtetele soodustuste tegemist, selgitas transpordiminister Altero Matteoli.
Itaalia kinnisvarturg aeglustub sel aastal veelgi, takistades riigi taastumist neljandast majanduslangusest pärast 2001. aastat, kirjutas Bloomberg. Prognoositakse, et kinnisvarahinnad langevad sel aastal 9% pärast eelmise aasta 2,4%list langust.
Valitsus kavatseb esialgu investeerida 200 miljonit eurot majade ehitamise projekti, lisas Matteoli.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.