Eesti Telekomi nõukogu otsustas eile
tingimuslikult taotleda ASi Eesti Telekom aktsiate noteerimise lõpetamist
Tallinna börsil ja aktsiatega seotud hoidmistunnistuste (GDR) noteerimise
lõpetamist Londoni börsil, teatas ettevõte börsile.
Noteerimine soovitakse lõpetada hetkest, mil TeliaSonera AB viib lõpule Eesti Telekomi aktsiate ülevõtmise õiglase rahalise hüvitise eest. Nõukogu volitas Eesti Telekomi juhatust tegema vajalikud toimingud aktsiate ja GDRide noteerimise lõpetamiseks ja GDRid väljastanud depoopangaga sõlmitud lepingu lõpetamiseks.
Kuni aktsiate ülevõtmise lõpuleviimiseni jätkab Eesti Telekom börsiettevõttena ja täidab kõiki seadusest ning reglemendist börsiettevõtetele tulenevaid kohustusi.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.