• 10.11.09, 09:44
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Uuring: ärijuhtimise tudengite eelistatum tööandja on Google

Maailma juhtivate ülikoolide üliõpilaste seas läbiviidud küsitlus näitab, et maailma ärijuhtimise tudengite jaoks on mainekaimad tööandjad Google, PricewaterhouseCoopers ja Microsoft. Tehniliste erialade tudengite eelistatuimad valikud olid Google, Microsoft ja IBM.
Uuringu The World's Top 50 Most Attractive Employers viis uuringufirma Universum läbi USA, Suurbritannia, Saksamaa, Prantsusmaa, Itaalia, Hispaania, Jaapani, Hiina, India, Venemaa ja Kanada juhtivate ülikoolide ligi 120 000 tudengi seas, teatas PricewaterhouseCoopers.
Mõiste employer brand all mõistetakse ettevõtte mainet tööandjana nii praeguste kui tulevaste töötajate, klientide ning muude osapoolte jaoks ühiskonnas. Ettevõtetes, kus peamiseks väärtuse loojaks pole mitte seadmed ega tehnoloogia, vaid inimesed, on ettevõtete peamiseks konkurentsieeliseks töötajad - seega peetakse tööandja mainet üheks võtmeteguriks parimate töötajate värbamisel ja motiveerimisel ning ettevõtte jätkusuutlikkuse tagamisel.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.11.25, 12:02
Fahle linnaku kolm uut hoonet näitavad, kuhu liigub Eesti ärikinnisvara
Eesti ärikinnisvara ei tähenda enam ainult ruutmeetreid. Edu määravad kvaliteet, paindlikkus ja ruum, mis toetab inimeste töö- ja loomevõimet. Neutra Capitali nõukogu liige Kenneth Karpov kirjutab, kuidas just sellist ruumikogemust kannavad kolm uut hoonet Fahle linnakus: Katel, Vasepada ja Portaal.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele