Elisa juhatuse esimees Sami Seppänen imestas Äripäeva päevaküsimusele vastates, miks peaks ettevõte töötajaile jõulupreemiat maksma, kui ei maksta märtsi- ega septembripreemiat.
„Miks peaks üks firma töötajatele jõulupreemiat maksma? Kas mõni ettevõte maksab märtsi- või septembripreemiat?" küsis Seppänen ja vastas ise, "ei maksa ju. Kalender pole põhjus rahade liigutamiseks. Elisa premeerib oma töötajaid ikka heade töötulemuste, mitte kuupäevade eest.“
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.26, 14:27
Millal jääb korteriühistu juhatus hätta? Märgid, et maja vajab professionaalset haldust
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele