Skanska EMV sõlmis K-rauta Haabersti kaupluse ümberehituse lepingu.
Skanska EMV AS allkirjastas Rautakesko K-rauta kaubamärgi all opereeritava Haabersti ehituskaupluse ümberehitustööde lepingu, teatasid ettevõtted.
2010. aasta esimeses kvartalis valmiva ümberehitusega saab Haabersti kauplus juurde 3000 ruutmeetrit sisepinda senise kaubahoovi arvel, kasvatades sellega kogu müügipinna 15 000 ruutmeetrini.
Soome kaubandus- ja logistikakontserni Kesko kuuluval Rautakeskol on Eestis kokku üheksa müügikeskust. Rautakesko AS annab Eestis tööd ligi 500-le inimesele. Ettevõtte käive oli 2008. aastal 1,27 miljardit krooni.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Skanska EMV AS on Skanska Oy tütarfirma. Firmas töötab 250 inimest ja selle käive oli 2008. aastal ligikaudu 112 miljonit eurot.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?