Shijiazhuangi linnas asuv Hebei kaubanduskeskus ehitas naistele spetsiaalse parkla, kus parkimiskohad on meeter laiemad kui tavaliselt.
Kõik ikka selleks, et naised naabruses parkivaid autosid ära ei mõlgiks, vahendas auto.lenta.ru uudusteagentuuri AFP.
Lisaks paigutati naiste parklasse spetsiaalsed märgid, mis aitavad autosid üksteist kribimata manööverdada. Uude parklasse lastakse sõita ainult naistel, kuid jääb selgusetuks, kas neid kaubanduskeskuse vanasse parklasse edaspidi lastakse või mitte.
2002. aastal Suurbritannias korraldatud uurimusest selgus, et naised saavad parkimisega paremini hakkama kui mehed. Rohkem kui 96% naistest pargib oma auto täpselt etetantud piiridesse, kuid just mehed kipuvad parklas laiutama. Neist peab parkimiskoha piiridest kinni vaid 85%.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Vaid 2% naistest jätab auto parklasse niimoodi, et see segab teisi autojuhte. Mehed pargivad auto samas kiiremini kui naised, neil kulub parkimiseks 2 sekundit naiste 5 sekundi vastu.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.